כל מה שמעניין במקום אחד

אטרקציה בצפון – רייזרים עם עוצמה מתפרצת

אטרקציות בצפון – רייזרים עם עוצמה מתפרצת

הרבה פעמים אנחנו חושבים לעצמנו – "חבל שאנחנו לא משקיעים יותר זמן בלטייל ולהנות עם הילדים". למעשה, אין חולק על כך שטיול משותף של כל המשפחה הוא חוויה בלתי נשכחת אשר גם הילדים וגם המבוגרים לא שוכחים אותו במהרה. במקרים רבים הילדים כבר גדולים והם רוצים טיול מאתגר שמתאים לרמה שלהם, ולא עוד מסלול משעמם או מקום שכבר הייתם בו. אחת החוויות המגניבות והכיפיות ביותר זו נסיעת שטח עם רייזרים בצפון. הרייזרים הם כלי רכב מיוחדים שיוצרו במיוחד בכדי להעניק לנוסעים בהם חווית נסיעה בשטח שאף כלי רכב אחר לא יכול לתת.

 

למה כדאי לעשות רייזרים דווקא בצפון הארץ?

אין חולק על כך שצפון הארץ הוא אחד האזורים היפים בישראל אם לא היפה מכולם. ולכן, אם אתם רוצים שמלבד החוויה של הנהיגה והנסיעה בשטח, תוכלו להנות גם מנופים מרהיבים ומהכרות עם מקומות חדשים ויפים, אין ספק שצפון הארץ הוא המקום המתאים. ישנן כיום חברות רבות של טרקטורונים בצפון, כך שניתן למצוא בדיוק את המסלול שאליו אתם הכי מתחברים, במחיר שאתם יכולים לעמוד בו. חשוב כמובן לערוך לפני את כל הבדיקות הנדרשות, ולוודא שהמקום שבו אתם בוחרים מתאים למה שאתם מחפשים מבחינת אורך המסלול, בטיחות הכלים, מחיר ההרפתקה וכן הלאה.

 

מה ההבדל בין רייזרים לטרקטורונים?

הרייזר הינו טרקטורון מודרני אשר מיוצר בתצורת side by side כך שהנוסע והנהג יושבים זה לצד זה. לרייזרים יש כמה יתרונות על פני הטרקטורונים: הם בטוחים יותר לנסיעה, הם יכולים להגיע למהירות גבוהה יותר מאשר זו של טרקטורונים, המתלים שלהם טובים יותר, והישיבה היא אחד לצד השני לעומת טרקטורונים שבהם הנוסע יושב מאחורי הנהג. למי שלא יודע – תפקידם של המתלים הוא לחבר בין השאסי (גוף הרכב) לגלגלים, ולדאוג לספיגה של מהמורות בכביש או בנסיעת שטח. גם ברכבים רגילים יש מתלים, אך ברייזרים המתלים הם חלק חשוב מאוד מאחר והרייזר מיוחד לנסיעות שטח מורכבות.

 

זכרו: הבטיחות לא פחות חשובה מההנאה

אז נכון, הילדים רוצים לבחור ברייזרים המהירים ביותר ובמסלול הקשה והמאתגר ביותר, אך לא תמיד כדאי להיכנע ולהסכים להכול. אם הבטיחות חשובה לכם ואתם רוצים לוודא שכולם יצאו שמחים ושלמים מהטיול, כדאי מאוד לברר שאתם בוחרים בחברה מקצועית ובעלת ניסיון בתחום, אשר מחזיקה בכל האישורים הנדרשים בכדי להפעיל את הרייזרים בצורה בטוחה. חברה כזאת משקיעה הרבה מאוד בדאגה לבטיחותם ושלמותם של כלי הרכב שלה, ורק אצלה אתם יכולים להיות רגועים שאתם לא מכניסים את עצמכם ואת הילדים שלכם למקום סכנה. ולכן, כדאי מאוד לברר את הנושא עוד לפני היציאה לטיול בכדי לא לבזבז זמן ולעבור ממקום למקום באמצע הטיול. אז כל מה שנותר לנו הוא לאחל לכם – טיול מהנה ובטוח!

אז מה היה לנו בכתבה: