כל מה שמעניין במקום אחד

הזרקות חומצה היאלורונית – באנו נעשה סדר!

צילום: רחלי פרידמן

הזרקות חומצה היאלורונית כבר הפכו לחלק בלתי נפרד משגרת הטיפוח של נשים רבות אבל מה באמת אנחנו יודעים על אותה חומצה מפורסמת?

אז נעים להכיר – חומצה היאלורונית היא חומר טבעי אשר קיים בגוף האדם ותפקידו לשמור על נפח העור ועל לחותו. בתחום האסתטיקה, חומר זה עובר תהליכים מדעיים כדי להפוך אותו לעמיד לאורך זמן. כמה זמן? ובכן, כאן מדובר ביתרון הגדול של החומר (או בחיסרון, תלוי איך מסתכלים על זה) והוא שהתוצאה תמיד תהיה זמנית. תוצאות ההזרקה ייראו לעין בין 6 ל 12 חודשים.

מוצרים על בסיס חומצה היאלורונית פועלים היטב בתחום האסתטיקה בגלל תכונתה של החומצה ההיאלורונית לספוג מים בכ-פי 1,000 ממשקלה וכך מעניקה נפח לרקמה שהוזרקה אליה, ומכיוון שמדובר בחומר טבעי לגוף, סיכויי הסיבוכים ממנה הם נמוכים.

מה אפשר לשפר באמצעות הזרקת חומצה היאלורונית?

  • מילוי שפתיים
  • פיסול עצמות לחיים ואף
  • הגדרת קו לסת
  • החזרת נפחים לאזורים שונים בפנים שאבדו עם השנים או בעקבות ירידה במשקל
  • מילוי קמטים
  • תיקון א-סימטריות
  • שיפור מרקם העור ושיפור מראה צלקות

אחד החידושים האחרונים בתחום שנכנסו לאחרונה לארץ, היא חומצה היאלורונית להזרקה בשם REFILLHA בעלת טכנולוגיה פורצת דרך שהופכת אותה ל 100% מצולבת – תכונה אשר גורמת לחומר להחזיק זמן רב יותר ברקמת העור, מה שהוך אותה ליעילה ומשתלמת במיוחד.

יתרון נוסף של REFILLHA הוא גם בכך שהזרקת החומר פועלת לא רק על השבת נפחים ופיסול תווי פנים, אלא גם משפרת את איכות העור.

ד"ר לורה מוצ'ניק, בעלת ותק של כ-15 שנה בתחום האסתטיקה, ובעלת קליניקות פרטיות המעניקות טיפולים אסתטיים שונים ברמה הגבוהה ביותר.

ד"ר מוצ'ניק מאמינה בשדרוג ולא בשינוי, ולכן התוצאות הן טבעיות ואסתטיות.

ד"ר מוצ'ניק אימצה את השימוש בחומצה החדשה Refillha בשגרת הטיפולים שלה, והיא מעידה על רמת חומר גבוהה עם טווח פעולה ארוך במיוחד שיכול להגיע עד ל 18 חודשים*

 

*התוצאה המתקבלת עשויה להשתנות בין מטופל למטופל ותלוי במצב העור והגיל.

 

הזרקות להשבת נפחים מומלץ לעשות בקליניקות של ד"ר מוצ'ניק, עם הצוות המקצועי, החומרים והמכשור המתקדמים ביותר, ועם התוצאות הטבעיות והגבוהות ביותר. רוצה להשיב את הזוהר לעורך? ד"ר מוצ'ניק מחכה רק לך.

לאינסטגרם

אז מה היה לנו בכתבה: