כל מה שמעניין במקום אחד

חרקים זעירים בבית עלולים להוות מטרד

חרקים זעירים בבית עלולים להוות מטרד עצום. הם זוחלים מסביב, עפים מסביב ומודיעים על נוכחותם. הם יכולים להיות גם נשאים של מחלות ומזיקים. מאמר זה יספק לכם כמה עצות מועילות כיצד להיפטר מהחרקים הזעירים הללו בבית.

1) שואב אבק את הבית שלך לעתים קרובות

2) לאטום סדקים או חורים שבהם הם עשויים להיכנס לביתך

3) השתמש בתרסיס חרקים בטוח עבור חיות מחמד וילדים

חרקים זעירים בבית היא בעיה נפוצה. זה יכול להיות בגלל מגוון סיבות כמו חומרי הבנייה בהם נעשה שימוש, מיקום ואפילו הזמן בשנה. אבל חשוב לדעת איך להיפטר מהם ביעילות.

אחת הדרכים להיפטר מהחרקים הזעירים הללו היא באמצעות תרסיסים קוטלי חרקים או ערפלים. תרסיסים אלה יהרגו כל חרק שבא איתו במגע. כמו כן, הם יעילים בהרג חרקים שחיים בקירות ובאזורים אחרים שבהם עלול להיות קשה להגיע אליהם באמצעות תרסיס מדביר.

דרך נוספת להיפטר מהחרקים הזעירים הללו היא באמצעות תרופות טבעיות כגון חומצת בור או אדמה דיאטומית (DE). חומרים אלו יהרגו גם כל חרק שיבוא איתם במגע. הם גם בטוחים יותר עבור בני אדם וחיות מחמד מאשר כמה כימיקלים שנמצאים בקוטלי חרקים שנרכשו בחנות, כך שכדאי לשקול אותם אם יש לך ילדים או חיות מחמד שמתרוצצות בבית שלך.

חרקים זעירים בבית הם בעיה נפוצה שכן ניתן לראות אותם בכל מקום. הם גם מהווים סכנה בריאותית שכן הם יכולים לשאת מחלות ולגרום לתגובות אלרגיות.

יש מגוון של חרקים זעירים שעלולים לתקוף את הבית שלך ומזיקים כאלה כוללים פרעושים, פשפשים, נמלים, זבובים, טרמיטים, מקקים וקרציות. לכל החרקים הזעירים הללו יש הרגלים שונים ונוכחותם בבית תלויה בעונה או באקלים של אזורכם.

ניתן לשלוט בחרקים זעירים בבית על ידי שאיבת אבק אותם אך חלקם כמו פשפש המיטה יכולים להתנגד לטיפול הזה ולכן עליכם להשתמש בשיטות אחרות כמו קוטלי חרקים או הדברה כדי להיפטר מהם.

אם יש לך חרק קטן בבית, אולי זה לא רעיון טוב לנסות להרוג אותו עם כימיקלים. אתה רק תחמיר את המצב. אתה צריך במקום זאת להשתמש בתרופות טבעיות כדי להיפטר מהחרק.

סוגי החרקים הנפוצים ביותר שנמצאים בבתים הם עכבישים, נמלים, ג'וקים ודגי כסף. חרקים אלו בדרך כלל נכנסים לבתים דרך דלתות או חלונות פתוחים או דרך סדקים בבסיס.

חרקים זעירים הם מחזה נפוץ בבית. יש אנשים שמוצאים אותם מגעילים ומעצבנים, בעוד שלאחרים לא אכפת מהם.

ישנן סיבות רבות מדוע אנשים ממשיכים לראות חרקים זעירים בביתם. יכול להיות שהם מגיעים מבחוץ, או שהם גרים בתוך הבית ופשוט עפים מסביב. סוגי החרקים הנפוצים ביותר שאנו רואים בבתים שלנו הם זבובים, נמלים, עכבישים, צרעות ויתושים.

חלק מהחרקים הללו יכולים להיות מסוכנים גם לבני אדם – למשל יתושים יכולים לגרום למחלות כמו קדחת זיקה או מלריה.

חרקים זעירים בבית עלולים להוות מטרד. הם יכולים לגרום לבית שלך להרגיש מלוכלך ולא היגייני.

הסוגים הנפוצים ביותר של חרקים זעירים בבית הם:

-ג'וקים

-נמלים

-חרקי מיטה

-פרעושים

-עשים

חרקים זעירים בבית הם בעיה נפוצה עבור אנשים רבים. הם יכולים להיות גורם עיקרי לאלרגיות, אסטמה ובעיות נשימה אחרות. עם זאת, ישנן דרכים למנוע מהם להיכנס לביתך או להיפטר מהם אם הם נכנסים.

מאמר זה ידון בכמה מסוגי החרקים הנפוצים ביותר שחיים בתוך ומחוץ לביתך ובדרכים הטובות ביותר לשלוט בהם.

1) ג'וקים

2) נמלים נגרות

3) זבובי פירות

4) פשפשים

חרקים זעירים בבית הם בדרך כלל מטרד, אבל לא כולם רעים. חלקם אפילו יכולים להועיל.

חרקים שחיים בבית מתחלקים לשתי קטגוריות: אלה המועילים ואלה המזיקים. הסוג הנפוץ ביותר של חרק ביתי הוא זה שעוזר לנו. הם יכולים לשמש כמקור מזון, למשל, והם משמשים גם כהדברה טבעית על ידי אכילת חרקים אחרים כמו מקקים וזבובים. חרקים אלה גם מאביקים צמחים, מה שאומר שהם אחראים בעקיפין לוודא שהפירות שלנו יצמחו במלוא הפוטנציאל שלהם.

הסוג השני של חרקים הוא זה שמזיק לבני אדם החיים בבית או בקרבתו. חרקים אלה יכולים להפיץ מחלות כמו מלריה או וירוס הנילוס המערבי או לגרום לתגובות אלרגיות כגון כוורות או התקפי אסטמה כאשר הם באים במגע עם העור או נכנסים דרך האף או הפה.

חרקים זעירים בבית עלולים להוות מטרד. קשה לראות אותם ואולי אפילו לא יודעים שהם שם. הסיבה לכך היא שרבים מהם אינם גדולים יותר מגרגר אורז או אפילו קטנים יותר. חרקים אלה מגיעים בצורות וגדלים רבים, אבל לכולם יש דבר אחד במשותף: הם אוהבים לחיות בבית שלך.

חרקים ביתיים כוללים עכבישים, נמלים, תיקנים, פרעושים, דגי כסף, מקקים, מרבה רגליים, פשפשים ועוד. החרק הביתי הנפוץ ביותר הוא זבוב הבית שניתן למצוא בכל מקום מהמטבח שלך ועד לשירותים שלך.

אחת הבעיות הנפוצות ביותר איתם מתמודדים אנשים היא נוכחותם של חרקים זעירים בבית. הנפוצים שבהם הם נמלים, עכבישים וזבובים.

הדרך הטובה ביותר להיפטר מחרקים אלה היא להשתמש בתרסיסי קוטלי חרקים או אבקות. עם זאת, יכול להיות קשה למצוא מוצר טוב שלא יפגע בבני המשפחה שלך.

יש אנשים שמעדיפים להשתמש בתרופות ביתיות כמו עלי נענע, שיני שום וחומץ. אלה בדרך כלל יעילים כל עוד אתה מרחיק אותם מילדים וחיות מחמד.

דבורים, נמלים, עכבישים וחרקים אחרים לא רק מועילים לסביבה אלא גם יכולים להתברר כמטרד כשהם נכנסים לביתכם. הם יכולים לגרום לחלל המגורים שלך להרגיש מלוכלך ולא היגייני. מאמר זה ידון כיצד להיפטר מהמזיקים הזעירים הללו מהבית שלך.

ישנן מספר דרכים בהן תוכל להשתמש כדי להיפטר מהבאקים הללו מהבית שלך. אתה יכול לשאוב אותם או לשטוף אותם עם מים וסבון או להשתמש בתרסיסי קוטלי חרקים.

יש אנשים שלא מודעים לכך שקיים עולם שלם של חרקים זעירים שחיים בביתם. חרקים אלו ידועים בדרך כלל בתור פרוקי רגליים והם כוללים עכבישים, קרדית, קרציות, מרבה רגליים, רב רגליים, חיפושיות ועקרבים.

הפרוקי רגליים הנפוצים ביותר שנמצאים בבתים הם עכבישים. ישנם למעלה מ-2,000 סוגים שונים של עכבישים בעולם ורובם חיים בתוך הבית. הם מסובבים קורים כדי לתפוס טרף ולהגן על עצמם מפני טורפים. סוגים מסוימים של עכבישים יכולים להיות מסוכנים לבני אדם מכיוון שהם יכולים להחדיר ארס לעור או לנשוך עם הניבים שלהם, מה שעלול לגרום לכאב או מחלה קשים.

קרדית חיות גם בתוך הבית והן ניזונות מתאי עור מתים או חומר אורגני אחר כמו צמחים או שרידי בעלי חיים. יש להם שמונה רגליים אבל אין להם כנפיים ולכן הם לא יכולים לעוף כמו זבובים. לקרדית יש חלקי פה שעוזרים להן לשאוב נוזלים ולכן הן אינן זקוקות לפה כדי לאכול מזון מוצק כמו בני אדם.

אז מה היה לנו בכתבה: