כל מה שמעניין במקום אחד

עורך דין משרד הביטחון

חיילים ואנשי כוחות הביטחון יוצאים למבצעים נועזים ושומרים עלינו מכל משמר. אבל מה קורה כאשר הם נפגעים ונפצעים וזקוקים לא פעם לטיפול רפואי פיזי ולעתים גם נפשי? או אז מחויבת המדינה לסייע להם מבחינה כלכלית, על מנת שיוכלו להשתלב בחברה באופן הטוב ביותר. עורך דין משרד הביטחון מסייע לחיילים לקבל את כל הפיצויים המגיעים להם כדת וכדין, שכן לא תמיד קל להוכיח למשרד הביטחון שהפציעה נעשתה במהלך השירות הצבאי.

 

מיהו עורך דין משרד הביטחון טוב

כאשר החייל נמצא במצב שבו הוא צריך להתמודד הן עם הפגיעה שלו והן עם הניירת והפרוצדורות בהגשת התביעה, הוא עלול לקבל דחייה בגלל טפסים שלא הוגשו כהלכה. עו"ד משרד הביטחון מסייע לחייל לאסוף את כל החומר ולהגיש את התביעה באופן מסודר. אבל לפני הכול, חשוב לבחור עורך דין משרד הביטחון איכותי ואמין. אז מיהו עו"ד טוב? בואו נראה:

  • מנוסה – אחד הדברים החשובים ביותר שהם נחלתו של כל עורך דין הוא הניסיון. ככל שעורך הדין מטפל ביותר תיקים ונחשף ליותר מקרים, כן הוא הופך להיות מנוסה יותר ויכול לעזור גם במקרים המורכבים ביותר. על כן, חשוב לחפש את האדם שיש לו ניסיון רב בתחום, שהוא בעל קשרים במערכת המשפטית וגם במשרד הביטחון עצמו.
  • בקיא בכל החומר – על מנת להוכיח שהפציעה של החייל נעשתה במהלך השירות הצבאי ולא באף מועד אחר, יש צורך לשלוט בכל החומר המשפטי כולל כל הסעיפים הקטנים. עו"ד משרד הביטחון מקצועי מתעדכן בכל העדכונים ויודע לשלוף את הסעיף הנכון בזמן הנכון.
  • עובד בשיטתיות – עורך דין משרד הביטחון מקצועי עובד בשיטתיות עד שהוא מגיע לשורש הבעיה. הוא אוסף את כל החומר כדי להגיש את התביעה, אבל לפני הכול הוא יושב עם הלקוח שלו כדי לבחון את הדברים, לתאם ציפיות ולראות מה הסיכוי לזכות בתביעה. עורך דין ענייני ומיומן פועל בשקיפות מלאה כלפי החייל ואינו מסתיר דבר.
  • מומלץ – שמו של עורך דין טוב הולך לפניו, כך שאם יש עורך דין שעזר רבות לחיילים, סביר להניח שרבים מאוד ימליצו עליו בחום.
  • אדיב ונגיש – עורך הדין המטפל בענייני תביעות משרד הביטחון עוסק בנושא רגיש, ולכן עליו להעניק את כל הביטחון לחייל ולהבטיח ללקוח שלו שהוא נמצא בידיים טובות.

לסיכום, ראינו כמה מאפיינים משמעותיים בהחלט של עו"ד משרד הביטחון שיכולים לעזור לנו להגיע לאדם הנכון. עורך דין משרד הביטחון מנוסה ומקצועי הוא האיש שיעזור לתבוע את משרד הביטחון ולהוציא את כל הכסף הדרוש לטיפול ולמחייה.

אז מה היה לנו בכתבה: