כל מה שמעניין במקום אחד

פירסינג טראגוס הוא סוג של פירסינג באוזן

טראגוס הוא חתיכת סחוס קטנה ומחודדת שיושבת ממש מול תעלת האוזן. טראגי נמצאים ביונקים רבים, כולל בני אדם. הם נראים לרוב אצל כלבים וחתולים.

הטראגוס הוא חלק חשוב מהאוזן שכן הוא עוזר להגן על תעלת האוזן מפני חפצים זרים וחרקים. זה גם עוזר לווסת את הטמפרטורה של תעלת האוזן על ידי פעולה כגוף קירור לחום עודף שנוצר על ידי עור התוף.

זוהי הקרנה קטנה, בשרנית, בצורת חרוט, של עור שמזדמנת קדימה מהקצה המדיאלי של הסליל. הוא נקרא גם ה-Anterior crus, והוא קיים בשני המינים.

טראגוס רפואי הוא הקרנה קטנה על סחוס האוזן. גודל הטראגוס משתנה מאדם לאדם והוא יכול להיות גדול או קטן מהרגיל. גודלו של הטראגוס אינו משנה את יכולת השמיעה.

טראגוס הוא השלכה קטנה ומחודדת של סחוס המבצבץ לתוך תעלת האוזן החיצונית. הוא קיים ברוב היונקים ומשמש להגנה על העור העדין של תעלת האוזן מפני שחיקה על ידי חפצים זרים. טראגי נמצאים גם בכמה מינים שאינם יונקים, כולל בני אדם.

המילה "טראגוס" מגיעה מלטינית "טראגולה", כלומר נתח בשר שמונח על רוק או שיפוד, כנראה בגלל שצורתו של הסחוס הזה דומה לבשר על מקל.

ישנם שני סוגים של טראגי:

1) טראגי קדמי נמצאים בחלק הקדמי של תעלת האוזן ומשמשים להגנתו מפני עצמים זרים

2) טראגי אחוריים נמצאים בחלק האחורי של תעלת האוזן ומשמשים להגנה עליו מפני לחץ מים בעת שחייה

טראגוס רפואי הוא סוג של פירסינג בגוף המוחדר דרך הסחוס באוזן.

טראגוס הוא חתיכת סחוס קטנה בצורת חרוט הממוקמת באוזן החיצונית. הטראגוס משמש מחסום קול, חוסם רעש חיצוני ומונע ממנו להפריע להעברת גלי הקול לאוזן הפנימית.

המילה "טראגוס" באה מהמילה היוונית "טראכוס" שמשמעותה "השלכה".

הטראגוס הוא חתיכת סחוס קטנה שיושבת בתעלת האוזן החיצונית. מאמר זה יחקור את החלקים השונים של האוזן ומה הם עושים, כמו גם כיצד לטפל בהם.

זה נושא על טראגוס רפואי.

טראגוס הוא מבנה אוזן סחוס קטן שנמצא מול תעלת האוזן. המילה "טראגוס" באה מהמילה הלטינית ל"עז", מכיוון שאזור זה באוזן דומה לזקן של עז.

הטראגוס מסייע בבלימת גלי הקול על מנת להגן על החלקים הפנימיים העדינים של האוזן. זו הסיבה שהוא בולט כלפי חוץ ובעל מבנה קשיח ועבה יותר מאשר חלקים אחרים של האוזן.

הטראגוס הוא סחוס קטן ומשולש באוזן החיצונית. יש לו תפקיד מגן והוא רגיש לקול. המילה "טראגוס" באה מהמילה היוונית "טראכוס" שפירושה "שומר האוזן".

מהו הטראגוס?

הטראגוס הוא סחוס קטן ומשולש באוזן החיצונית. יש לו תפקיד מגן והוא רגיש לקול. המילה "טראגוס" באה מהמילה היוונית "טראכוס" שפירושה "שומר האוזן".

מה זה עושה?

לטראגוס יש תפקיד שמיעתי וגם אקוסטי. זה עוזר להגן מפני לכלוך וחרקים שעלולים להיכנס דרך תעלת האוזן שלך, כמו גם לספק הגנה מסוימת מפני רעשים חזקים (כגון כשאתה במטוס). התפקיד האקוסטי של הטראגוס שלך הוא שהוא עוזר להעביר צלילים מעור התוף שלך לאוזן הפנימית שלך (שבלול). באחר

טראגוס הוא הקרנה סחוסית של האוזן החיצונית שנמצאת בתוך הפינה. זה ידוע גם בשם "אף האוזן".

הטראגוס הוא דש קטן ומשולש של עור שמבצבץ מחזית האוזן. יש לו משטח עליון קמור ומשטח תחתון קעור. הטראגוס עוזר למנוע כניסת פסולת לתעלת האוזן. המילה "טראגוס" מגיעה מלטינית שמשמעותה "חזיר קטן" או "חזרזיר".

טראגוס רפואי הם סוג של פירסינג באוזן שנעשה על הקונכיה של האוזן. הפירסינג נעשה בדרך כלל בצורה שניתן להחביאו מתחת לשיער ולבגדים.

טראגוס רפואי הוא עגיל שעונדים בקונכיה של האוזן, וניתן להשתמש בו כדי לחפות על פירסינג.

טראגוס הוא סחוס משולש קטן היוצא מהקצה הקדמי של האוזן החיצונית. המילה "טראגוס" באה מהמילה היוונית ל"מקרין". טראגי נמצאים בבעלי חיים רבים שיש להם אוזניים, כולל בני אדם.

תפקידו של טראגי אינו מובנה במלואה. בבני אדם, הם חושבים שהם מגנים על תעלת האוזן על ידי הנחתת צלילים ועשויים גם לספק הגנה מסוימת מפני מזג אוויר קר.

זוהי חתיכת סחוס הממוקמת בקצה החיצוני של האוזן. סחוס זה יכול להיות בליטה קטנה ובשרנית או מבנה בולט ומחודד יותר. פירסינג טראגוס נעשה בדרך כלל בחלק העליון של האוזן והם פופולריים בקרב אנשים שנהנים משינוי גוף.

פירסינג טראגוס נעשה בדרך כלל בחלק העליון של האוזן והם פופולריים בקרב אנשים שנהנים משינוי גוף.

זה לא נדיר שלאנשים יש פירסינג טראגוס מרובים כמו גם סוגים אחרים של פירסינג על האוזניים.

אז מה היה לנו בכתבה: