כל מה שמעניין במקום אחד

גלגול סיגריה הוא צורת אמנות שלוקח זמן וסבלנות כדי לשלוט בה

גלגול סיגריה יכול להיות משימה מסובכת, אבל עם הידע הנכון, זה לא קשה מדי.

הדבר הראשון שתצטרכו הוא טבק. אתה יכול לקנות אותו בסיגריות מגולגלות מראש או כטבק עלים רופפים.

לאחר מכן, תצטרך ניירות ומסננים. ניירות סינון משמשים כדי לגרום לשריפת הסיגריה לאט יותר ולסנן כמה מהכימיקלים הקשים מעשן הטבק. אם אתה משתמש בטבק עלים רופפים, תצטרך גם ניירות גלגול וגם ניירות סינון מכיוון שלא יהיו לנו מסננים בהישג יד.

לבסוף, נצטרך משהו להתגלגל איתו – זה יכול להיות כל דבר, החל מכסה עט ועד בקבוק מים ריק.

תהליך הגלגול אינו מסובך אבל הוא דורש קצת סבלנות ותרגול. הדבר החשוב ביותר שיש לזכור הוא שהנייר צריך להיות הדוק מספיק כדי ליצור אטימה טובה עם הטבק.

אטימות הנייר תבטיח שלא תהיה דליפה של טבק בזמן העישון וגם שלא יהיו פיסות טבק רופפות בפה. ניירות גלגול מגיעים בעוביים שונים וצריך למצוא אחד שמתאים לך.

אם אתה משתמש בגלגלת סיגריות, עדיף שתגלגל את הסיגריה מהקצה שלה ולא מהאמצע שלה. זה יעזור להדק את הנייר כשאתה מגלגל אותו סביב הטבק במקום להשאיר מקום משני קצותיו שעלול לגרום לצריבה לא אחידה כאשר הוא מואר.

לגלגל סיגריה זו אומנות. זה דורש סבלנות ומיומנות כדי לקבל את הצורה המושלמת. מאמר זה ייתן לכם את הטיפים והטריקים כיצד לגלגל סיגריה כמו שצריך.

במאמר זה, נבחן כמה מהדרכים הטובות ביותר לגלגל סיגריה, וכן נלמד על הציוד הדרוש לגלגול סיגריות.

לגלגל סיגריה זו לא משימה קשה. רק שאנשים חדשים בפעילות עשויים למצוא את זה קצת מאתגר.

תהליך גלגול סיגריה הוא די פשוט וישיר. כל מה שאתה צריך לעשות הוא לחתוך את הטבק, לפזר אותו על נייר הגלגול שלך ואז לגלגל אותו בחוזקה.

תהליך גלגול סיגריה קל כמו ABC. כל מה שאתה צריך לעשות הוא לחתוך את הטבק, לפזר אותו על נייר הגלגול שלך ואז לגלגל אותו בחוזקה.

לגלגל סיגריה זה לא קל כמו שזה נראה.

תהליך גלגול סיגריה אינו קל כפי שניתן לחשוב. זה דורש קצת תרגול ומיומנות. יש לגלגל את הנייר בצורה כזו שייצור צינור, שאותו אפשר למלא בטבק ולהדליק בסוף.

תחילה יהיה עליך לקרוע את קצה הנייר מהגליל ולהחזיק אותו אנכית. לאחר מכן תצטרך לקפל צד אחד של הנייר כך שייפגש עם הקצה השני של הנייר למעלה ולוודא ששני הקצוות אחידים זה עם זה. כעת, תצטרך לעשות קפל על ידי קיפול צד אחד שוב כדי להיפגש עם הצד הנגדי, וודא ששני הקצוות עדיין אחידים זה עם זה לפני שתמשיך לעשות זאת פעם נוספת.

לאחר מכן, תרצו לצבוט משני הצדדים של הצינור החדש שנוצר, ובו זמנית לסובב אותם לכיוונים מנוגדים כך שהם נפגשים בנקודת המרכז שלהם.

גלגול סיגריה זו אומנות שדורשת קצת תרגול וסבלנות. אבל ברגע שאתה מבין את זה, זה תהליך פשוט למדי.

הדבר הראשון שצריך לעשות הוא להכין את הטבק והנייר לגלגול. אתה רוצה למדוד בערך כפית אחת של טבק לכל סיגריה, ולחתוך אותו לחתיכות קטנות עם סכין או מספריים. לאחר מכן, קח את נייר הגלגול שלך והנח את הטבק בתוכו לאורכו, כך שבערך שני סנטימטרים יבצבצו מכל צד. מגלגלים את הנייר בחוזקה על הטבק עד לקבלת צורה של צינור ארוך עם שני קצוות מבצבצים משני קצותיו. עכשיו קח קצה אחד של הנייר בכל יד והתחל לסובב אותם אחד סביב השני כשהם עדיין מסובבים יחד בקצוות. זה יגרום לשני הקצוות להתאחד באמצע כך שהם יוצרים התהפכות הדוקה כדי לאטום את הטבק שלך ללא דליפות!

חלק זה מדבר על איך לגלגל סיגריה. זוהי מיומנות חיים חשובה וישנן דרכים רבות ושונות לעשות זאת.

ראשית, תזדקק לכמה ניירות גלגול וטבק או מריחואנה. אתה יכול להשתמש בכל ניירות שיש לך, אבל אני חושב שהניירות הטובים ביותר הם אלה שמגיעים באריזות של 50 כי הם עמידים יותר וקלים יותר לעבוד איתם. הדבר הבא שאתה צריך הוא טבק או מריחואנה, הנמכרים בדרך כלל בשקיות קטנות או במיכלים. חבילה אחת אמורה להספיק לכ-10 סיגריות בהתאם לגודל של כל סיגריה. אז תצטרך מצית או גפרורים כדי שתוכל להדליק את הסיגריה המגולגלת לאחר הכנתה. לבסוף, תזדקק למשהו כמו קיסם או כובע עט כדי למנוע מהאצבעות שלך להיות דביקות בזמן גלגול הנייר סביב האצבעות, כמו גם משהו כמו מספריים כדי לחתוך עודפי נייר מסביב לקצוות של המוצר המוגמר שלך.

תהליך גלגול סיגריה אינו מסובך כפי שהוא נראה. כל מה שאתה צריך זה טבק, ניירות גלגול ומצית.

ראשית, חתוך את קצה הנייר כדי לוודא שהוא ישר. ואז קח קצת טבק ופזר אותו על צד אחד של הנייר. לאחר מכן, קפלו את הנייר כך שהטבק יהיה באמצע ואז גלגלו אותו ליצירת סיגריה.

מאמר זה ילמד אותך איך לגלגל סיגריה.

התהליך די פשוט, וניתן לעשות אותו בחמישה שלבים בלבד.

1) קח דף נייר וקפל אותו לשניים.

2) קחו את הנייר המגולגל מהחלק העליון של הגיליון ועשו חור קטן בקצה אחד שלו עם האצבעות.

3) מהצד השני של הסדין, הוציאו מעט טבק מהשקית והכניסו אותו לתוך החור שעשיתם קודם לכן בעזרת האצבעות.

4) מגלגלים קצה אחד של הנייר ליצירת צורה דמוית חרוט. הטבק צריך להיות כעת בתוך הצורה דמוית החרוט הזו שיצרת. 5) לאחר מכן קח דף נייר נוסף ועטוף אותו סביב הצורה דמוית החרוט שיצרת קודם לכן, תחב את שני הקצוות של פיסת הנייר החדשה מתחת לפיסת הנייר הראשונה משני הצדדים כדי להדק אותם יחד.

זוהי הדרכה כיצד לגלגל סיגריה. אני אשתמש בדרך המסורתית של גלגול סיגריות ולא זו עם ניירות.

1) הכינו את הטבק שלכם.

2) קח את נייר הגלגול שלך והניח אותו על משטח שטוח כמו כף היד או שולחן.

3) שימו טבק באמצע הנייר, שימו לב שלא שמים בו יותר מדי או מעט מדי טבק.

4) קפלו קצה אחד של הנייר כדי לכסות את הטבק ואז קפלו אותו שוב כדי לכסות עודפי נייר.

5) מגלגלים אותו היטב, מוודאים שלא יישארו בועות אוויר בפנים.

גלגול סיגריה הוא אמנות ולוקח זמן לשלוט בו. ללמוד איך לגלגל סיגריה זה לא קשה, אבל זה דורש קצת סבלנות ותרגול.

השלב הראשון בגלגול סיגריה הוא בחירת הטבק. את הטבק יש לחתוך לרצועות דקות בעזרת זוג מספריים. אם הטבק סמיך מדי, למעשן יהיה קשה לצייר על הסיגריה.

השלב השני בגלגול תהליך גלגול סיגריות הוא הכנת קצה הנייר והפילטר. יש לחתוך את הנייר לרצועות באורך כשלושה סנטימטרים וברוחב חצי סנטימטר. יש גם לחתוך את קצה הפילטר לרצועות באורך של כסנטימטר וחצי רוחב.

השלב השלישי בתהליך גלגול סיגריה הוא להניח רצועת נייר אחת בתחתית השפופרת, ואחריה פס אחד של קצה פילטר מעליה, ואז רצועת טבק אחת מעליה, לפני הוספת פיסת נייר נוספת. למעלה (ללא קצה פילטר). חזור

לגלגל סיגריה זה לא קל כמו שזה נראה. זוהי צורת אמנות ויש הרבה טכניקות שבהן אתה יכול להשתמש כדי לגלגל את הסיגריה המושלמת.

מאמר זה ילמד אותך כיצד לגלגל סיגריה בשלושה שלבים פשוטים:

1. מלא את נייר הגלגול שלך בטבק, ולאחר מכן ללקק את קצוות הנייר כך שיידבק זה לזה. 2. מגלגלים את דפנות הנייר, מוודאים שהן מגולגלות היטב ושאין רווחים ביניהן. 3- גלגלו קצה אחד של הנייר, ולאחר מכן גלגלו אותו בחזרה למטה כדי לאטום אותו משני הצדדים.

אז מה היה לנו בכתבה: