כל מה שמעניין במקום אחד

שחייה היא דרך מצוינת להרזיה אבל היא לא הדרך היחידה

זו השאלה שרוב האנשים שואלים כשהם צריכים לשחות. זה נתפס לעתים קרובות כפעילות הרזיה כי זה שורף קלוריות, אבל האם זה באמת?

מחקר מאוניברסיטת באת' מצא ששחייה של 30 דקות בלבד יכולה לשרוף עד 350 קלוריות. המחקר גם מצא ששחייה יעילה יותר מריצה מכיוון שהיא משתמשת בפחות אנרגיה לאותה רמה של תועלת קרדיו-נשימה.

המשמעות היא ששחייה לא רק עוזרת לך לרדת במשקל ולהיכנס לכושר, אלא שיש לה גם כמה יתרונות בריאותיים גדולים כמו שיפור בריאות הלב וכלי הדם והפחתת לחץ הדם.

לא, שחייה זה לא הרזיה. שחייה היא אימון נהדר ויכול לעזור לך לרדת במשקל. עם זאת, זה לא יעשה אותך רזה בפני עצמו.

הסיבה לכך היא כי מים שוקלים יותר מאוויר, מה שאומר שהמשקל שלך במים יהיה כבד יותר מהמשקל שלך ביבשה. זה יכול לגרום לאשליה אופטית של להיות דק יותר במים.

שחייה היא אימון אירובי בעצימות גבוהה. זה יעזור לך לרדת במשקל, להתחזק ולשרוף קלוריות. שחייה היא גם אימון טוב מאוד בעל השפעה נמוכה על המפרקים וניתן לעשות זאת במים או בבריכה.

היתרונות של השחייה אינם מוגבלים רק לירידה במשקל, היא גם יכולה לשפר את מצב הרוח, את איכות השינה ולגרום לך להיות בטוח יותר. זה קל לעשות שכן כל מה שאתה צריך זה בגד ים וקצת מים!

שחייה היא דרך מצוינת לשרוף קלוריות ולרדת במשקל. שחייה היא גם פעילות מצוינת עבור אנשים שרוצים להיכנס לכושר אבל לא בטוחים מאיפה להתחיל.

אי אפשר לדעת רק על ידי הסתכלות על מישהו אם הוא שוחה באופן קבוע. הסיבה לכך היא שאדם ממוצע יכול לשרוף עד 600 קלוריות לשעה במהלך אימון שחייה, שזה שווה ערך לריצה על הליכון במשך שלוש שעות רצופות.

שחייה היא צורה טובה מאוד של פעילות גופנית, שיכולה לעזור לך לרדת במשקל ולהישאר בריא. עם זאת, זו לא הדרך היחידה לרדת במשקל.

הרבה אנשים חושבים ששחייה היא הרזיה מכיוון שהם לא צריכים לעשות הרבה עבודה בזמן שחייה במים. עם זאת, זה לא נכון. שחייה יכולה להיות צורה טובה של פעילות גופנית עבור הגוף שלך, אבל היא לא תעשה אותך רזה בפני עצמה.

אנשים רבים מחפשים דרך בריאה יותר לרדת במשקל. שחייה היא אחת האפשרויות הפופולריות ביותר מכיוון שהיא תרגיל אירובי שיכול לעזור לך לשרוף קלוריות תוך כדי חיטוב השרירים.

שחייה היא תרגיל בעל השפעה נמוכה, מה שאומר שזה קל יותר למפרקים שלך ויש לך פחות סיכוי להיפצע. זה גם עוזר לחזק את שרירי הליבה שלך, אשר יהיה חשוב בשמירה על יציבה טובה ככל שאתה מתבגר.

התשובה לשאלה היא שזה תלוי. יתכן ששחייה יכולה לעזור לך להרזות. אבל יש גם כמה דברים שאתה צריך לדעת על זה.

שחייה היא צורת פעילות גופנית בעלת השפעה נמוכה, מה שאומר שהיא לא מפעילה יותר מדי לחץ על המפרקים והשרירים שלך. זה הופך אותה לאופציה טובה עבור אנשים שמתאוששים מפציעה או שיש להם בעיות ניידות.

יש יתרונות רבים של שחייה בגלל האופי הנמוך שלה וההתנגדות של מים לירידה במשקל, אז זה אולי לא יהיה מפתיע אם אתה מוצא את עצמך מצטמצם תוך כדי תרגיל זה. אבל הבעיה עם זה היא שלא נעשה מספיק מחקר על כמה קלוריות שורפים בזמן שחייה, מה שאומר שאין דרך לומר בוודאות אם שחייה תגרום לך לרדת במשקל בטווח הארוך.

התשובה לשאלה זו אינה פשוטה כפי שהיא נראית. שחייה יכולה להיות הרזיה, אבל הכל תלוי בסוג השחייה שאתה עושה ובעצימות האימון שלך.

שחייה יכולה להיות הרזיה, אבל הכל תלוי בסוג השחייה שאתה עושה ובעצימות האימון שלך.

שחייה היא סוג של פעילות גופנית שיכולה לעזור לך לרדת במשקל ולשמור על משקל תקין. שחייה שורפת קלוריות ובונה שרירים, כך שזה אימון מצוין לאנשים שמתקשים בפעילות גופנית או שיש להם בעיות מפרקים. זו גם דרך מצוינת להישאר בכושר גם כשמזג האוויר גרוע.

אם אתה רוצה לרדת במשקל, שחייה היא דרך טובה ללכת. זה שורף קלוריות במהירות ויכול לעזור גם עם טונוס השרירים שלך.

התשובה לשאלה זו אינה פשוטה. שחייה כשלעצמה היא לא פעילות הרזיה, אבל היא יכולה לעזור לך לרדת במשקל. היתרון העיקרי של שחייה כסוג של פעילות גופנית הוא שהשפעתה נמוכה וקלה על המפרקים.

נאמר שהמים גורמים לאנשים להרגיש קלים יותר וצפים יותר, מה שיכול לגרום להם להרגיש שהם יורדים במשקל במים. עם זאת, מומחים אומרים שהתחושה הזו היא רק אשליה מכיוון שאין שינויים במסת השריר או במסת השומן כאשר אתה שוחה.

שחייה היא דרך מצוינת לרדת במשקל ויש לה גם יתרונות בריאותיים רבים אחרים.

שחייה היא דרך מצוינת לרדת במשקל ויש לה גם יתרונות בריאותיים רבים אחרים.

מס' 1: שחייה היא פעילות אירובית, כלומר היא תעזור לך לשרוף קלוריות ושומן.

מס' 2: שחייה עוזרת להפחית את רמות הלחץ, כך שתרגיש רגוע יותר לאחר שחייה.

#3: שחייה יכולה להוריד את לחץ הדם, לשפר את זרימת הדם ולעזור במניעת מחלות לב.

התשובה היא כן! שחייה היא אחד התרגילים הטובים ביותר כדי לרדת במשקל ולשמור עליו. זה עוזר בבניית שרירים רזים, שורף קלוריות וחיטוב הגוף שלך.

אז מה היה לנו בכתבה: