כל מה שמעניין במקום אחד

5 הבדלים בין קוסמטיקאית רגילה לבין קוסמטיקאית רפואית

בעת האחרונה, אנחנו שומעים יותר ויותר על נשים שהחליטו לעזוב את הקוסמטיקאית הקבועה שלהן, אליה הן הלכו לאורך מספר רב של זמן, זאת לטובת מעבר לטיפול אצל קוסמטיקאית רפואית. הקוסמטיקה הרפואית, אכן תפסה תאוצה גדולה בארץ במספר השנים האחרונות, וכיום, ניתן למצוא במדינת ישראל מרפאות קוסמטיקאיות רבות שמציעות את השירותים האלה. אולם, כמה מאיתנו באמת יודעים מה ההבדל בי קוסמטיקאית רגילה לבין קוסמטיקאית רפואית? אילו טיפולים קוסמטיקאית רפואית מציעה שקוסמטיקאית רגילה לא יכולה להציע? בדיוק בשביל זה, ריכזנו עבורכם את השורות הבאות במאמר זה.

 

הבדל מספר 1 – מורכבות ההכשרה

ההבדל הבסיסי ביותר בי קוסמטיקאית רגילה לבין קוסמטיקאית רפואית. קוסמטיקאית רפואית, היא בעלת מקצוע שעוברת הכשרה רצינית וארוכה הרבה יותר, הכשרה כזו שדורשת ידע רחב הרבה יותר, יחד ללמידה ארוכה יותר של המקצוע. בזכות הידע הזה כמובן, הקוסמטיקאית הרפואית יכולה להעניק טיפולים רבים יותר. כלומר, קוסמטיקאית רפואית או פרא רפואית, לומדת יותר זמן והלימודים נחשבים גם ליותר מורכבים וקשים.

הבדל מספר 2 – סוג ההכשרה

מעבר למורכבות של ההכשרה, אזי שגם סוג ההכשרה של קוסמטיקאית רפואית, היא הכשרה שונה לחלוטין מזו של קוסמטיקאית רגילה. קוסמטיקאית רפואית, היא כזו שעוברת הכשרה על ידי רופאים מומחים בתחום העור, ידע חשוב שהיא רוכשת בנוגע לטיפול בעור פצוע, רגיש, וכיוצא בזאת. אם את מעוניינת לברר לגבי לימודי קוסמטיקה, תוכלו לקרוא על הנושא יותר לעומק באתרי רשת בתחום קוסמטיקה אונליין.

הבדל מספר 3 – פתרון לבעיות עור

קוסמטיקאית רפואית היא קוסמטיקאית שיכולה להציע בקליניקה שלה שורה ארוכה של טיפולים שנועדו לטפל ולסייע לבעיות עור שונות. את הפתרונות האלה, הקוסמטיקאית הרפואית רכשה בהכשרה המיוחדת שהיא עברה. מדובר בבעיות כמו צלקות כתוצאה מאקנה או ממצבים אחרים, אקנה, פיגמנטציה, כתמי גיל, כתמים הורמונליים, חוסר איזון בעור וכמובן טיפולי אנטי אייג‘ינג. חשוב להבין כי קוסמטיקאיות לא מוסמכות לבצע טיפולי הזרקות כמו בוטוקס, מילויים, חומצה היאלרונית וכדומה.

הבדל מספר 4 – משך הטיפול

אצל קוסמטיקאית רפואית, הטיפול עשוי להיות ארוך יותר, בשל המורכבות הגדולה יותר שלו.

הבדל מספר 5 – קליניקות עם תעודות מקצועיות

קוסמטיקאית רפואית צריכה להחזיק בידה את כל תעודות המקצוע וההכשרה, זאת כאשר תעודות אלה מעידות כאמור על ההסמכה שהן עברו.

 

איך אדע מה לבחור?

אם את או אתה סובלים מבעיה מסוימת בעור שפוגעת במראה האסתטי ובאיכות החיים, אין ספק כי הבחירה צריכה להתבצע בהיבט הרפואי, כלומר מומלץ לבחור קוסמטיקאית רפואית או פרא רפואי. לעומת זאת, אם העור דורש אך ורק תחזוקה, ניקיון של שומנים וטיפוח, קוסמטיקאית רגילה לגמרי תתן לכם מענה מדויק בהתאם לסוג העור שלכם. כמובן שחשוב בנוסף לטיפולים גם לשמור על שגרת טיפוח יום יום לילה לילה.

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

אז מה היה לנו בכתבה:

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

כיצד בוחרים איזה מקצוע ללמוד?

בחירת המקצוע הנכון בשבילכם ללמוד יכולה להיות החלטה מרכזית שמעצבת את מסלול חייכם. תהליך הבחירה כרוך בשיקול של תחומי עניין אישיים, כישורים ושאיפות קריירה עתידיות.

קרא עוד »

מהי חשבונית פרופורמה?

נתקלתם במונח "חשבונית פרופורמה" ולא הבנתם במה מדובר? הגעתם למקום הנכון! אנחנו כאן כדי לעשות לכם סדר בכל מה שקשור למונח המוזר הזה. נתחיל במשהו

קרא עוד »