כל מה שמעניין במקום אחד

בחירת קעקוע היא החלטה חשובה שאין להקל בה ראש

בחירת קעקוע אינה משימה קלה. ישנם גורמים רבים שיש לקחת בחשבון, כגון העיצוב, הגודל, המיקום והמשמעות.

אם אתם מחפשים קעקוע שיש לו משמעות עבורכם, אז הדבר הראשון שצריך לעשות הוא לזהות מהי המשמעות הזו. זה קשור למשפחה שלך? הדת שלך? התחביב האהוב עליך? ברגע שאתה יודע מה הקעקוע שלך אומר לך, אז זה אמור להיות קל יותר למצוא את העיצוב המושלם.

בחירת קעקוע היא החלטה קשה. זה לא משהו שאתה יכול לקחת בחזרה, אז חשוב לחשוב מה אתה רוצה ומה יש לך בראש לפני שאתה בוחר אחד. קעקועים הם לרוב סוג של ביטוי עצמי ואנשים בוחרים בהם מסיבות שונות.

סעיף זה מספק רשימה של טיפים כיצד לבחור את הקעקוע המושלם עבור עצמך.

בחירת קעקוע אינה משימה קלה. ישנם גורמים רבים שיש לקחת בחשבון לפני קבלת החלטה.

הגורם החשוב ביותר הוא המשמעות מאחורי הקעקוע. זה צריך להיות משהו שאתה מרגיש לגביו חזק ויהיה לך לשארית חייך.

גורמים נוספים שיש לקחת בחשבון כוללים גודל, מיקום וסגנון עיצוב. גודל הקעקוע צריך להיות פרופורציונלי לגופך, היכן הוא יוצב על גופך ואיזה סגנון אתה מחפש.

בחירת קעקוע היא החלטה גדולה ואתה רוצה לוודא שאתה עושה את זה נכון. ישנם גורמים רבים שיש לקחת בחשבון בעת בחירת הקעקוע המושלם עבור עצמך.

הדבר הראשון שיש לקחת בחשבון הוא הטעם והסגנון האישי שלך. אתה רוצה משהו שתהיה מרוצה ממנו במשך שנים רבות, אז בחר משהו שמשקף את האישיות שלך.

לאחר מכן, חשבו איזה סוג קעקוע אתם מחפשים. האם אתה רוצה את זה על היד או הרגל שלך? עיצוב קטן או גדול? משהו פשוט או מורכב יותר?

הדבר החשוב ביותר הוא לוודא שלמקעקע יש את הכישורים הנכונים. תרצו מישהו שמתמחה באיזה סוג עיצוב אתם מחפשים, בין אם זה יפני מסורתי, פורטרטים ריאליסטיים או דיו שחור ולבן.

בחירת קעקוע היא תהליך שצריך לעשות בזהירות. אתה צריך לוודא שאתה בוחר משהו שיהיה משמעותי עבורך ולא יתחרט בהמשך.

השלב הראשון בתהליך הוא להחליט איך אתה רוצה שהקעקוע שלך ייראה. זה כולל את המיקום והגודל של הקעקוע שלך, כמו גם את העיצוב. העיצוב יכול לנוע בין צורות מופשטות, דפוסים גיאומטריים או סמל או מילים ספציפיות.

לאחר שהחלטתם איך הקעקוע שלכם צריך להיראות, הגיע הזמן לבחור לאן הוא יעבור על הגוף שלכם. זה יכול להיות מאתגר מכיוון שקעקועים הם קבועים וברגע שהם מוצבים לא ניתן להסיר אותם ללא ניתוח. עם זאת, ישנם אזורים מסוימים בגוף שיכולים להחלים טוב יותר מאחרים ואחד מאותם אזורים הוא אזור הזרוע העליונה שיש לו עור אלסטי יותר ומרפא טוב יותר מאזורים אחרים כמו הגב התחתון שבהם יש פחות זרימת דם מתחת לפני השטח. של העור.

לאחר

בחירת קעקוע היא החלטה גדולה. אמן הקעקועים הוא זה שיספק לך את העיצוב ויעזור לך להחליט מה לקנות. הם גם אחראים על היבט הבטיחות של הקעקוע שלך.

ישנם גורמים רבים שיש לקחת בחשבון בעת בחירת קעקוע, כגון המיקום על הגוף שלך, גודל, צבע וסגנון. עליך לוודא שאמן הקעקועים שלך מנוסה ובעל ידע בכל ההיבטים הללו לפני שתחליט על עיצוב עבור עצמך.

בחירת קעקוע היא החלטה חשובה. הקעקוע יהיה איתך לכל החיים וזה סימן קבוע על הגוף שלך. ישנם גורמים רבים שיש לקחת בחשבון כאשר מחליטים על הקעקוע המושלם, כולל משמעות העיצוב, הסגנון האישי שלך והיכן אתה רוצה לשים אותו.

-הסגנון האישי של אדם צריך להכתיב את בחירת הקעקוע שלו. אם אתה לא אוהב קעקועים מסורתיים אז יש הרבה סגנונות אחרים לבחירה כגון קעקועים בצבעי מים או קעקועים גיאומטריים שיכולים להתאים לאישיות שלך.

-בבחירת עיצוב, חשבו איזו משמעות אתם רוצים שתהיה לו ומה המשמעותית עבורכם. זה יעזור לוודא שאתה מקבל קעקוע שמשמעותו משהו עבורך ואינו רק אמנות שרירותית למען השגת אחד.

-מבחינת מיקום, תחשוב איפה בגוף שלך אתה רוצה את זה כדי שזה לא יפריע לשום דבר כמו ללבוש בגדים או ספורט.

בחירת עיצוב קעקוע יכולה להיות מכריעה. יש כל כך הרבה עיצובים שונים לבחירה וקשה לדעת מאיפה להתחיל.

ישנם גורמים רבים שיכולים להשפיע על ההחלטה שלך על איזה עיצוב קעקוע תקבל. אולי תרצה עיצוב שמסמל משהו חשוב בחייך, או אולי תרצה קעקוע עם משמעות מאחוריו.

כדאי גם לשקול את גודל הקעקוע וכמה מקום פנוי עבורו על הגוף.

יש גם כמה דברים שכדאי לחשוב עליהם לפני שעושים קעקוע, כמו האם הוא יזדקן היטב או אם הוא מתאים לסביבת העבודה

בחירת קעקוע יכולה להיות משימה לא פשוטה. זה לא משהו שאתה רוצה לטעות. קעקועים הם קבועים, אז חשוב שתעשה קצת מחקר ותחשוב על המשמעות של הקעקוע שלך לפני שאתה מקבל כזה.

ישנם דברים רבים ושונים שאנשים מבססים את החלטתם עליהם בעת בחירת עיצוב הקעקוע שלהם. יש אנשים שיבחרו קעקוע לפי המשמעות שיש לו עבורם, בעוד שאחרים יבחרו אחד לפי העיצוב שהם הכי אוהבים.

חלק מהאנשים אפילו יעברו תהליך של החלטה איזה סוג קעקוע הם רוצים על ידי הסתכלות תחילה על אילו קעקועים יש לאנשים אחרים ולאחר מכן להעתיק את העיצובים הללו או לשאוב מהם השראה.

יש הרבה דברים שצריך לקחת בחשבון בבחירת קעקוע, כמו גודל הקעקוע, מה יהיה הקעקוע על הגוף שלך וכמה זמן ייקח להחלים.

כשחושבים על גודל, כדאי לדעת שקעקועים לא תמיד ייראו כמו שהם נראים על האדם שעיצב אותם. העור נמתח בצורה שונה מנייר ודיו. זה אומר שהרבה אנשים בוחרים לעשות קעקועים במקומות שבהם הם יכולים להשוויץ בהם או להסתיר אותם בקלות.

מה שתבחר לשים את הקעקוע שלך ישפיע גם על הגודל שהוא הולך להיות. אם יש לך זרוע קטנה או צוואר אז אולי תרצה קעקוע קטן יותר, אבל אם יש לך ידיים או רגליים גדולות אז זה יכול להיות הגיוני בשבילך לקבל אחד גדול יותר.

בחירת קעקוע היא החלטה חשובה. זוהי תוספת קבועה לגוף שלך, אז אתה רוצה לוודא שזה משהו שאתה תהיה גאה בו עד סוף חייך.

השלב הראשון בבחירת קעקוע הוא להחליט מה אתה רוצה שהקעקוע ייצג. מה אתה רוצה שזה יגיד על מי שאתה? מה אתה רוצה שזה יגיד על מה שחשוב לך? איך העיצוב הזה יגרום לאנשים אחרים להרגיש כשהם רואים אותו? כל אלו הן שאלות שיעזרו לצמצם את האפשרויות שלך.

לאחר ההחלטה על הרעיון הכללי, הגיע הזמן להתחיל להסתכל על עיצובים ספציפיים. אתה יכול להשתמש במשאבים מקוונים כמו פינטרסט או אינסטגרם ולחפש קעקועים בקטגוריות ספציפיות או עם מילות מפתח ספציפיות, כמו "פרחים" או "משפחה". זה ייקח קצת זמן וסבלנות, אבל בשילוב עם השאלות מלפני, זה אמור לעזור להוביל אותך לעבר עיצוב מושלם עבורך!

בחירת קעקוע היא החלטה גדולה ולעולם אין להקל בה ראש. זו אחת ההחלטות הקבועות ביותר שתקבלי אי פעם. בין אם אתה מחפש את הקעקוע הראשון שלך או את הקעקוע העשרים שלך, יש הרבה גורמים שיש לקחת בחשבון.

יש אנשים שבוחרים בקעקועים על סמך אמן שהם מעריצים, אחרים משתמשים בהם כצורה של ביטוי עצמי, בעוד שאחרים עושים קעקועים כדי להנציח אירועים או אירועים מיוחדים בחייהם. לא משנה מה הסיבה לרצונך בקעקוע, חשוב לעשות מחקר לפני שמקבלים דיו כדי למנוע חרטות כלשהן בהמשך הקו.

אז מה היה לנו בכתבה: